Запитання та відповіді про аудіо та відео на мобільних телефонах

Як я можу подивитися чи послухати аудіо- та відеофайли на моєму мобільному телефоні?

Щоб дивитися відео або слухати аудіо на BBC, необхідно мати відповідний мобільний пристрій. Крім того, необхідно активувати SIM-карту, щоб дані могли передаватися через GPRS або EDGE. За додатковою інформацією звертайтеся до вашого оператора.

Які формати можна завантажити з BBCUkrainian.com?

На нашому мобільному сайті ми пропонуємо:

3GP, MP4 і MP3

Скільки коштує прослуховування/перегляд?

BBC не стягуватиме плату за перегляд відео або прослуховування аудіо. Однак ваш оператор може стягувати плату за обсяг даних, які ви використовуєте. Якщо ви не впевнені щодо вартості даних у вашому тарифі, звертайтеся до вашого оператора.

BBC не несе жодної відповідальності за витрати, пов’язані з передачею даних у результаті перегляду або прослуховування аудіо/відео контенту BBC за допомогою вашого мобільного телефону.

Як я можу обмежити витрати на перегляд/прослуховування?

Є кілька способів, щоб обмежити витрати на завантаження відео:

- Зайдіть в Інтернет. Відеосюжети з нашого мобільного сайту, як правило, також доступна на нашому основному сайті.

- Скористайтеся пакетною пропозицією. Підписка на щомісячній або щоденний пакет даних з фіксованою оплатою скоротить ваші щомісячні витрати на мобільний інтернет-серфінг або завантаження відеокліпів, особливо якщо ви багато користуєтесь інтернетом. Зв'яжіться з оператором для уточнення деталей.

- Використовуйте Wi-Fi. Багато мобільних телефонів на разі мають вбудований Wi-Fi модуль. Витрати можна зменшити, зайшовши на наш сайт таким чином, через бездротове широкосмугове з'єднання вдома або через бездротову точку доступу. Якщо ви не впевнені, що ваш телефон має вбудований Wi-Fi модуль, зверніться до виробника телефону або оператора мережі.

- Використовуйте Bluetooth. Деякі з відеокліпи на BBC Mobile не заблоковані і можуть бути відправлені по Bluetooth на інший телефон - так що ви можете поділитися ними зі своїми друзями.

Скільки часу триватиме завантаження?

Це залежить від швидкості передачі даних. Як правило, ви зможете завантажити короткий кліп протягом 1-2 хвилин в 3G-мережах, швидше за допомогою Wi-Fi.

Завантаження довших кліпів потребуватиме більше часу.

Чи можна поліпшити якість звуку?

Деякі мобільні телефони з вбудованими динаміками мають низьку якість звуку - спробуйте використовувати навушники.