Візьміть участь у конкурсі ВВС - і виграйте лептоп

Останнє поновлення: П'ятниця, 1 лютого, 2013 p., 17:00 GMT 19:00 за Києвом

А що як? Уявімо майбутнє разом - конкурс ВВС

Візьміть участь у конкурсі ВВС - і виграйте лептоп. Яким ви бачите майбутнє світу?

Проглянутиmp4

У вас немає необхідної версії Флешплеєра

Вибрати інший медіа-плеєр

А що як спробувати уявити майбутнє? Поділіться з нами своїм баченням майбутнього, створивши власну унікальну версію того, яким буде життя на планеті. Ви можете використовувати різні візуальні форми, такі як мультфільм, фото, твір образотворчого мистецтва або фільм.

Ми запрошуємо вас проявити фантазію в будь-якій футурологічній сфері. Ви можете зобразити, якими стануть в майбутньому наші оселі, вулиці, як виглядатимуть люди, що вони їстимуть, як вони спілкуватимуться, пересуватимуться, працюватимуть, як зміниться вся планета, на якій ми живемо ... Що буде винайдено, що можна було б поліпшити і чого бажано уникнути.

Ми чекаємо від вас оригінальних і творчих тлумачень теми майбутнього, з якими ви хотіли б познайомити увесь світ. У шорт-ліст конкурсу увійдуть роботи, які мають сильний емоційний заряд і гарно виглядають.

Щоб у вас було додаткове джерело натхнення, ми попросили шістьох відомих художників, фотографів, режисерів кіно і мультиплікаторів поділитися своїм баченням майбутнього - їх роботи ви можете подивитися Клацнути на цій сторінці англійською мовою.

Роботи будуть оцінюватися у двох категоріях - зображення і відео (тривалість до 50 секунд). У кожній із цих двох категорій буде обрано одного переможця.

До журі конкурсу входять п'ять експертів, по одному з кожного континенту. Вони оберуть переможця в кожній категорії. Детальніше про склад журі можна прочитати англійською мовою Клацнути тут.

Кожен учасник може представити на конкурс тільки одну роботу. Заявки приймаються до 10 години ранку за Гринвічем 8 березня 2013.

Кожен із переможців зможе вибрати собі ноутбук за смаком вартістю до 2500 фунтів стерлінгів (3900 доларів).

Роботи будуть оцінюватися за такими критеріями:

  1. Креативність
  2. Видовищність, зоровий вплив
  3. Оригінальність концепції і теми
  4. Емоційний заряд
  5. Сила передбачення, виражена візуальними засобами

Надсилайте художні твори будь-якого формату (включаючи, наприклад, мультфільми, відеоролики, фотографії і т.д.) на електронну адресу Клацнути whatif@bbc.co.uk.

Відправляючи свої роботи, ви безоплатно передаєте ВВС всесвітні, невиключні, субліцензовані права і ліцензію на використання, копіювання, відтворення, публікацію, розповсюдження, публічну демонстрацію, а також редагування та модифікацію вашої роботи в межах, необхідних для будь-якого вищезгаданого її використання, і здійснювати будь-які дії, які будуть відповідати цій передачі прав, у будь-яких медіа, відомих нині і майбутніх, на повний термін будь-яких прав, які можуть існувати у вашій заявці, та відповідно до Клацнути політики конфіденційності.

З повними правилами та умовами конкурсу англійською мовою можна ознайомитися Клацнути тут.

BBC © 2014 Бі-Бі-Сі не несе відповідальності за зміст інших сайтів

Цю сторінку краще видно в останній версії браузера з активованою функцією CSS