Чому ми хворіємо, але не йдемо на лікарняний?

Хвора працівниця Копирайт изображения Thinkstock

Взяти лікарняний і залишитися вдома чи все ж таки "протриматися" на роботі? Для багатьох ця дилема виявляється не такою й простою.

Якщо ви з тих, хто будь-якою ціною плететься на роботу, навіть коли почувається дуже погано, - знайте: колегам це не завжди подобається. В англомовному світі для цього явища навіть існує спеціальний термін – "присутність" (presenteeism).

Останні дослідження свідчать, що хворі співробітники працюють менш ефективно, роблять помилки і стають менш уважними. До того ж своїм постійним чханням, кашлем і шморганням носом вони можуть дратувати колег.

Але є й повна протилежність такої самовіданності. Це співробітники, які беруть лікарняний за кожної нагоди, а то й без.

Більшість із нас, зазвичай, знаходять "золоту середину". Але тиск з боку керівника, який хвалить тих, хто вийшов на роботу навіть у передсмертному стані, або м’яко натякає, що лікарняні компанія не схвалює, разом зі страхом втратити роботу або зарплату іноді роблять цей вибір доволі непростим.

Копирайт изображения Thinkstock
Image caption Вибір між лікарняним та виходом на роботу – не завжди простий

Як навчитися чітко визначати, коли краще залишитися вдома?

На роботу будь-якою ціною

Чому ми вважаємо себе зобов'язаними виходити на роботу під час хвороби? На думку дослідників з Університету Східної Англії, основні причини – це високі вимоги компанії, стрес і страх втратити роботу.

Здоровий глузд має підказати, коли варто залишитися вдома, але вміння поговорити про це з керівником – зовсім інша справа. Оскільки не існує об'єктивної міри того, наскільки хворою має бути людина, щоби залишитися вдома, не всі наважуються пояснити свій стан босу.

"Не поспішають на лікарняний і ті співробітники, які активно залучені в справи компанії або схильні до трудоголізму", – зазначає Гейл Кінман, професор психології гігієни праці з Бедфордширського університету у Великій Британії.

У питанні лікарняного працівники, зазвичай, наслідують свого керівника.

"Якщо менеджер компанії приходить в офіс хворим, він може очікувати цього й від своїх підлеглих. У такому разі вони братимуть лікарняні менш охоче", – пояснює Кінман.

Звичайно, що від таких вимогливих керівників підлеглі не чекають співчуття і радше прийдуть на роботу хворими, ніж попросять лікарняний.

Копирайт изображения Getty
Image caption Гілларі Клінтон із пневмонією брала участь у церемонії пам'яті 11 вересня в Нью-Йорку. Вона пішла на лікарняний у наступні кілька днів

Інша причина, чому люди не наважуються на лікарняний, – це дискримінація та агресія з боку колег, зазначають дослідники з Університету Східної Англії.

Назад у ліжко

Це – тільки легка застуда, кажете ви собі. День-два чхання та закладеного носу, і все буде добре, запевняєте ви себе і вирушаєте на роботу. Але дуже часто, якщо початок хвороби не пересидіти вдома, стан може сильно погіршитися.

Лікар-терапевт із Сіднея Майкл Тем радить брати лікарняний за перших симптомів застуди - насамперед, якщо ви працюєте в тісному контакті з людьми, в готельній галузі або закладах охорони здоров'я.

Порада стосується й офісних працівників: якщо ви залишитеся вдома - не заражатимете інших. Якщо у вас кишкова інфекція, не виходьте на роботу ще принаймні два дні, після того як симптоми хвороби зникнуть.

Оплачуваний чи ні

У багатьох країнах працівникам із повною зайнятістю законодавство гарантує оплачуваний лікарняний. А в деяких країнах, як, приміром, в Австралії, це правило поширюється й на тих, хто працює неповний робочий день.

В інших країнах, як-от США або деякі країни Азії, цих гарантій немає. Очевидно, що в тих галузях, де зарплата або збереження робочого місця за працівником залежать від його присутності на роботі, мало хто залишається хворіти вдома, свідчить дослідження Гейла Кінмана.

Копирайт изображения iStock
Image caption У деяких країнах немає оплачуваного лікарняного

Навіть у розвинених країнах, де закон захищає права працівників, як-от у Сингапурі, піти на оплачуваний лікарняний можна лише, якщо ви відпрацювали на своєму робочому місці три місяці.

"Ситуація ускладнюється, коли працівники не отримують гроші за лікарняний, коли компанії застосовують каральну політику до співробітників, відсутніх через хворобу, або коли це стосується професій в галузі охорони здоров'я або догляду за дітьми", – пояснює Кінман.

Ця проблема також добре відома підрядникам та позаштатним співробітникам. Приміром, недавнє дослідження Союзу фрілансерів США показує, що 35% усіх працівників зараз працюють за контрактом або позаштатно. Інакше кажучи, якщо вони захворіють, залишаться без зарплати.

"Якщо я не прийду на роботу, я не отримаю заробітну платню", – скаржиться Шон Ньюман, який працює у будівельній компанії в Лондоні.

Ніколь (жінка відмовилася назвати своє прізвище), яка працює на державній посаді в Сіднеї, каже що, коли хворіє на застуду, могла би частково працювати з дому. Їздити на роботу в транспорті або сидіти на зустрічах хворою, може ще погіршити стан.

Але її керівник ясно дав зрозуміти, що золотої середини немає. "Персонал має або хворіти вдома, або працювати в офісі здоровим", – заявив він.

"Але життя складається не лише з чорного та білого", - додає Ніколь. І такі правила заважають працівникам відчувати, що їхню роботу цінують, вважає жінка.

Якщо ви захворіли.

  • Негайно зв'яжіться зі своїм керівником
  • Не змінюйте свого рішення залишитися вдома
  • Розплануйте роботу
  • Спробуйте переконати свого боса, чому вам потрібно залишатися на лікарняному саме стільки часу

(Гейл Кінман).

Прочитати оригінал цієї статті англійською мовою ви можете на сайті BBC Capital.

Новини на цю ж тему