Фотовиставка "Бандитське місто"

Нова фотовиставка на Венеційській бієнале показує, який вплив має організована злочинність на життя приміських районів.

Експозиція "Бандитське місто" проникає в темні глибини мафіозного світу: від наркокур'єрів Неаполя до в'язнів у Бразилії.

Понад 80 фотографій, зроблених всередині 1980-х, вивчають вплив організованої злочинності на занепад громадянського суспільства і зображають як самих злочинців, так і їхніх жертв.

A small girl holds a pigeon whilst a gun lies next to her on the bed, Watts, Los Angeles, 1994. Копирайт изображения Donna De Cesare
Image caption Протягом минулих 30 років Донна де Чезаре документувала наслідки війни і кримінального насильства на молодь Центральної Америки і общини біженців у США. На цьому знімку трирічна дівчинка тримає голуба на кличку Есперанца, що означає "Надія". Її дядько став жертвою бандитського нападу в Лос-Анджелесі і втратив здатність ходити.
Initiation, San Salvador, El Salvador, 1993 Копирайт изображения Donna De Cesare
Image caption У своєму проекті під назвою "Неспокійні" де Чезаре вивчає історію репресій, насильства і травм. Це фото зображує молодь, яка ініціює 15-річного юнака у міжнародну кримінальну мережу "Мара Сальватруча", що означає "Бригада сальвадорських бродячих мурах". Сан-Сальвадор, 1993.
A woman stands in front of a smashed mirror, holding a syringe in one of the housing blocks known as Le Vele in Scampia, Naples, 2008. Копирайт изображения Salvatore Esposito
Image caption Документуючи на плівці життя передмістя Скампія, розташованого на півночі його рідного Неаполя, фотожурналіст Сальваторе Еспозіто зняв тих, хто опинився залученим до нарокоторговлі. Багато років ворожі клани всередині неапольської мафії Каморра боряться один з одним за територіальний контроль. Жінка стоїть перед розбитим дзеркалом зі шприцом у руці в житловому кварталі Le Vele в Скампії під Неаполем.
A man stands behind bars in a Brazilian jail Копирайт изображения Marina Lorusso
Image caption Марина Лоруссо вирушила до штату Мінас-Жерайс на сході Бразилії, щоб зняти в дії нову ініціативу під назвою "Асоціація із захисту і допомоги засудженим", яка є альтернативою тюремного ув'язнення. Тут працює постійний штат цивільних співробітників і волонтери, які допомагають злочинцям реабілітуватися.
The torso of a man as he counts notes out Копирайт изображения Francecso Cito
Image caption Відомий фотограф Франческо Цито в серії фотографій показує, як в Албанії після падіння на початку 1990-х років комуністичного ладу на тлі убогості і розрухи шахрайства стали альтернативою нормального життя. Ми бачимо, як хтось у місті Шкодер на північному заході Албанії перераховує пачку готівки, здобутої явно нечесним шляхом.
A woman hugs bedding as she walks through a prison hallway Копирайт изображения Giampiero Corelli
Image caption Джанп'єро Кореллі зацікавився долею жінок, що сидять в італійських в'язницях. Ув'язнена в неаполітанській тюрмі несе свою постільну білизну.
A graffiti artist walks along railway tracks, silhouetted against mist Копирайт изображения Valerio Polici
Image caption Валеріо Поліча в своїй серії під назвою "Отже - існую!" веде хроніку субкультури графіті в Англії і Аргентині. Він стежить за вуличними художниками і знімає їх за роботою, яка, як правило, ведеться вночі.
East Los Angeles, 1991 Копирайт изображения Walter Leonardi
Image caption У 1991 році Вальтер Леонарді отримав доступ до латиноамериканської банди Джераті Лома в районі Східного Лос-Анджелеса, відомого також, як Мексиканські Альпи.
Three men sit in front of a mural depicting Jesus Копирайт изображения Walter Leonardi
Image caption За даними Поліції Лос-Анджелеса, в місті діють 450 банд, у яких налічується до 45 тис. членів. Це фото, що зафіксувало групку молодиків, які сидять на тлі графіті в східному районі міста, було зроблене за рік до масових заворушень, що потрясли місто в 1992-му році після того, як поліцейські побили темношкірого Родні Кінга.
A group of children hold guns for the photographer Копирайт изображения Letizia Battaglia
Image caption Летиція Батталья зуміла зняти хвилю насильства, розв'язаного мафією на Сицилії в 1970-90-і роки. Цей знімок хлопчиків, які позують на вулиці в Палермо зі зброєю в руках, зроблений в 1986 році.

Також на цю тему