Тиждень моди у Лондоні: найяскравіші моменти

Добірка химерного і дивовижного вбрання, що показали на Лондонському тижні моди.

Підпис до фото,

На London Fashion Week показали колекції сезону осінь/зима 2017. Канадська модель Вінні Гарлоу, яка має захворювання шкіри – вітиліго, представила сукню британського дизайнера Джулієна Макдональда.

Підпис до фото,

Дизайнерку Мері Катрантзу на останню колекцію надихнув фільм 1940-х років студії Disney "Фантазія", який, як вона каже, "дозволив їй мріяти".

Підпис до фото,

Телеведуча Фірн Коттон представила на подіумі біле вінілове вбрання із колекції дизайнерки Пем Хогг.

Підпис до фото,

Сестри ДжіДжі та Белла Хадід вийшли на подіум в футуристичному одязі з елементами стилю гранж , показуючи колецію бренду Versus Versace.

Підпис до фото,

Глядачі дивились показ JW Anderson у вузькому коридорі. У колекції змішано безліч стилів – можна було бачити поєднання пір’я страусів і квітчастого шовку, а також блискучі металеві плаття.

Підпис до фото,

Команда, що стоїть за брендом Ports 1961, вчилась у одній із найвідоміших шкіл дизайну – у Центральному коледжі мистецтва та дизайну імені Святого Мартіна, що в Лондоні.

Підпис до фото,

Ви можете пам’ятати Ролана Муре як дизайнера, що створив знамениту сукню Galaxy в 2005 році. Його носили такі знаменитості як Вікторія Бекхем і Кемерон Діаз. Ролан Муре тріумфально повернувся на тиждень моди у Лондоні, щоб показати свою колекцію на 20-річчя бренду.

Підпис до фото,

Повторюваною темою тижня була гендерна гнучкість. Чоловіки показували одяг, який традиційно був жіночим, й навпаки. Вбрання від Олівера Тейма (ліворуч) і Роберта Сандерса (праворуч) відзначили за відсутність гендерних обмежень.

Підпис до фото,

Яскраве жіноче вбрання у колекції Topshop Unique описують як "калейдоскопічне".

Підпис до фото,

На подіумі демонстрували не лише одяг. На показі Mulberry в центрі уваги були сумки.

Підпис до фото,

П'ять моделей, яким від 47 до 65 років, провели акцію через відсутність різних вікових груп на подіумі. Протест підтримвав ретейлер JD Williams.

Підпис до фото,

Однак була одна дизайнерка, яку точно не можна звинуватити в ейджизмі, – Сімон Роша. Представляти її колекцію на подіум вийшли кілька 70-річних моделей.

Підпис до фото,

Глядачів не відлякало те, що показ дизайнера Хусейна Чалаяна починався о 9-й ранку суботи. Він не представляв колекції у Лондоні понад 15 років.