Наслідки хімічної атаки в Сирії у фото
ПОПЕРЕДЖЕННЯ: ФОТО МОЖУТЬ ШОКУВАТИ. За даними правозахисників, понад 70 людей загинули через імовірну хімічну атаку в північно-західному сирійському місті Хан-Шейхун. Серед них - щонаменше 20 дітей.
-
EPA
Сирійський центр спостереження за дотриманням прав людини повідомив, що після атаки десятки людей мали проблеми з диханням. Серед інших симпотмів - тошнота і піна з рота.
-
Reuters
Волонтер цивільної оборони дихає через кисневу маску. США та низка інших країн вважають, що сирійські літаки скинули хімічну зброю на місто. Дамаск це заперечує. А Росія заявляє, що хімічний газ потрапив зі зброї повстанців на землі, коли в їхні склади боєприпасів влучила сирійська авіація.
-
Reuters
За повідомленнями, атака відбулась у вівторок о 6:30 за місцевим часом. Місто Хан-Шейхун розташовано в провінції Ідліб.
-
Reuters
Чоловік несе тіло мертвої дитини до підземної лікарні. Щонайменше 20 дітей загинуло через атаку, повідомляє Сирійський центр спостереження за дотриманням прав людини.
-
Reuters
Фотографи, які ринулись у лікарні, де допомагали постраждалим, кажуть, що відчували запах, який не могли розпізнати.
-
EPA
Мохаммед Расул - керівник благодійної медичної служби в Ідлібі - розповів ВВС, що їхні медики знайшли людей, які задихалися на вулиці. Серед них було багато дітей.