BBC Ukrainian

Головна > Новини

Медіамагнат Руперт Мердок розлучається

Facebook Twitter Google+
14 червня 2013 11:11 GMT
Руперт Мердок розлучається

Голова News Corp Руперт Мердок подав на розлучення з Венді Денг через те, що їхній шлюб "непоправно зруйнований", повідомив речник медіамагната.

82-річний Руперт Мердок зустрів свою третю дружину, яка родом з Китаю, у 1997 році на вечірці в Гонконгу. Через два роки вони одружилися. Це трапилося через тиждень після його другого розлучення.

Весілля відбулося на борту приватної яхти у Нью-Йорку. У подружжя є двоє спільних дітей - доньки Грейс та Хлоя.

У 2011 році пані Денг прославилася тим, що захистила свого чоловіка під час слухань у британському парламенті щодо прослуховувань телефонів журналістами газет, які належали Руперту Мердоку.

Колишня волейболістка Венді Денг відштовхнула журналіста, який хотів кинути у пана Мердока миску з піною для гоління, і вдарила його.

Шлюбний контракт

Венді Денг на 38 років молодша за свого чоловіка-медіамагната, статки якого журнал Forbes оцінює у понад 9,4 млрд доларів.

"Я можу офіційно підтвердити, що Руперт сьогодні подав на розлучення до Верховного суду штату Нью-Йорк", - сказав AFP речник пана Мердока Стівен Рубенштейн у четвер.

Кореспондент ВВС Роберт Престон каже, що подружжя уклало шлюбний контракт і володіє акціями компанії на правах довірчого управління в інтересах своїх дітей.

Тому, за словами кореспондента, розлучення навряд чи зменшить вплив мільярдера на свою медіаімперію.

Руперт Мердок, який зараз є громадянином США, за повідомленнями, виплатив 1,7 млрд доларів своїй колишній дружині.

Молода дружина з Китаю

Венді Денг народилася у 1968 році в китайському місті Сюйчжоу. За деякою інформацією, її батько був директором фабрики. У 19 років Венді поїхала вчитися в США.

Працювала в китайському ресторані в Каліфорнії, а в 1996 році закінчила Йельський університет.

Згодом Венді Денг влаштувалася на роботу в азіатський супутниковий телеканал Star TV у Гонконгу, що належить Руперту Мердоку. Там вона й познайомилася з ним.

Мердок подав на розлучення за два дні до очікуваного поділу News Corp на дві компанії: одна з них займатиметься газетами і книговиданням, інша - телебаченням і виробництвом фільмів. Пан Мердок очолить обидві компанії.

Медіамагнат володіє такими відомими медіаактивами у всьому світі як видання Wall Street Journal, телеканали Fox News та Sky, а також кінокомпанія 20th Century Fox.

Два роки тому вибухнув гучний скандал через те, що журналісти британських таблоїдів Мердока прослуховували телефони громадян. Після скандалу Мердок закрив найбільший таблоїд News of the World.

Поділитися новиною

Email Facebook Google+ Twitter