Паралімпіада: Україна здобула ще одне золото

Facebook Twitter Google+
11 березня 2014 16:26 GMT
Людмила Павленко

Віталій Лук'яненко виборов золоту медаль у змаганнях з біатлону на 12,5 км. серед чоловіків з вадами зору на Паралімпіаді в Сочі.

Це вже третє золото української збірної від моменту відкриття Ігор у п'ятницю.

Українські паралімпійці тепер мають одинадцять медалей (три срібних, п'ять бронзових) і посідають третє місце у загальному заліку.

Для Віталія Лук'яненка це друга золота медаль у Сочі. Раніше він виборов перемогу у забігу на 7,5 кілометра.

Окрім того, у понеділок біатлоністка Олександра Кононова здобула срібло, а Людмила Павленко і Оксана Шишкова - бронзові медалі.

У неділю українка Людмила Павленко перемогла у лижній гонці на 12 кілометрів сидячи.

За кількістю медалей Україну випереджають лише Німеччина, яка має чотири золота, та Росія - одинадцять золотих медалей.

Зокрема, у неділю представники РФ тріумфували у чоловічих лижних перегонах на 15 кілометрів сидячи – усі три місця на п'єдесталі пошани зайняли росіяни Роман Пєтушков, Ірек Заріпов та Олександр Давидович.

На четвертому місці у загальному заліку - Австрія, на п'ятому - Японія.

У вівторок у Сочі також проходять змагання з гірських лиж, керлінгу на колесах і следж-хокею на льоду.