Революція 1917 року в кольорі: фото

Останнє поновлення: Понеділок, 21 січня, 2013 p., 13:39 GMT 15:39 за Києвом
 • Колекція Орлова
  У час, коли аналогова фотографія витіснена цифровою, ще знаходяться люди, які захоплюються друкованими знімками і слайдами. Фотограф-колекціонер Антон Орлов, росіянин, який живе в Сан-Дієго, їздить по Америці на автобусі, переобладнаному під фотолабораторію. Він назвав свій проект The Photo Palace Bus - "Автобус-фотопалац". Тут можна побачити фотографії столітньої давності.
 • Колекція Орлова
  Автор колекції каже, що своїм проектом прагне показати технологію історичної фотографії. У 2005 році, працюючи над проектом, він зробив неймовірну знахідку: виявив колекцію фотографій Росії та інших країн часів революції 1917 року.
 • Колекція Орлова
  За словами Орлова, ці фотознімки належать пастору Джону Веллзу Рагіллу, який у 1906 році закінчив Єльський університет, у 1917 році вступив до американького крила Християнської молодіжної асоціації і був відряджений на фронт. Разом із російськими військами він був на фронті в місті Валка, зараз - на кордоні Естонії і Латвії.
 • Колекція Орлова
  У ті роки Рагілл багато фотографував своєю камерою Kodak. Повернувшись до США, він вручну розфарбував найкращі знімки і зробив з них слайди для "Чарівного ліхтарика" - прототипу сучасних проекційних апаратів.
 • Колекція Орлова
  Рагілл побував і в Москві, де придбав понад 50 фотопластин із професійної фотостудії, розповів Орлов.
 • Колекція Орлова
  Повернувшись у США, Рагілл почав читати лекції про свою роботу в Християнській молодіжній асоціації в часи Першої світової війни. Однак, як стверджує колекціонер Орлов, схоже, що ті, хто працював у Росії, на батьківщині потрапили в "чорні списки" людей, які симпатизують соціалістам.
 • Колекція Орлова
  Понад 500 скляних пластин, знімків і записів - на додачу до проектора - зберігалися на складі і привернули увагу лише після смерті Рагілла, коли їх знайшла онучка пастора.
 • Колекція Орлова
  Рагілл задокументував своєю фотокамерою і інші етапи поїздки - зокрема, повернення до США через Японію і Китай, де він зняв цю похоронну процесію.
 • Колекція Орлова
  Орлов купив колекцію Рагілла у 2012 році і поставив собі за мету показати її в Росії у 2017 році, проїхати стежками американця і зняти ті самі місця через 100 років. Усі фото надані Антоном Орловим. www.hephotopalace.blogspot.co.uk/2013/01/wwi-and-russian-revolution-photos-found.html

More Multimedia

BBC © 2014 Бі-Бі-Сі не несе відповідальності за зміст інших сайтів

Цю сторінку краще видно в останній версії браузера з активованою функцією CSS