Тимошенко вказала ГПУ на правопорушення

Останнє поновлення: Понеділок, 21 січня, 2013 p., 17:49 GMT 19:49 за Києвом

Медіаплеєр

Отримуючи повідомлення про статус підозрюваної, Юлія Тимошенко сказала представнику прокуратури, що це необхідно робити в присутності захисника.

Проглянутиmp4

У вас немає необхідної версії Флешплеєра

Вибрати інший медіа-плеєр

З оприлюднених у понеділок відеокадрів видно, як під час вручення їй повідомлення про статус підозрюваної в організації вбивства донецького бізнесмена і політика Євгена Щербаня у 1996 році Юлія Тимошенко вказала представнику прокуратури на те, що це треба робити в присутності захисника.

Посилення судового тиску на екс-прем'єр-міністра, яка відбуває 7 років ув'язнення за перевищення службових повноважень, оглядачі пов'язують з наближенням саміту Україна-ЄС у лютому.

"Ми маємо розуміти, що тема Тимошенко обов'язково порушуватиметься на саміті, і влада намагається дискредитувати екс-прем'єра, аби мати аргументи доводити чиновникам ЄС, що вона - не політичний в'язень, а особа, що підозрюється у скоєнні тяжкого злочину", - сказав ВВС Україна директор Агентства моделювання ситуацій Віталій Бала.

Такої ж думки дотримується і директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов, який вважає, що у такий спосіб влада намагається "закрити тему Тимошенко" з допомогою третьої кримінальної справи.

Докладніше - в статті Клацнути "Кому адресовані нові звинувачення проти Тимошенко?"

More Multimedia

BBC © 2014 Бі-Бі-Сі не несе відповідальності за зміст інших сайтів

Цю сторінку краще видно в останній версії браузера з активованою функцією CSS