Фото читачів: світло

Щотижня ВВС публікує добірку читацьких фото на певну тему. Цього разу читачі ділилися знімками на тему "Світло". Найяскравіші з них - у цій фотодобірці.

Підпис до фото,

Відкриває добірку фото Силвії Тандардіні, на якому поєдналися світло, небо та урбаністичні пейзажі.

Підпис до фото,

А так туманної ночі виглядає міст Форт-Брідж через затоку Ферт-оф-Форт у Шотландії. Автор знімку Грег Ховітт написав, що вирішив зробити монохромне фото, аби підкреслити чистоту світла та додати знімку драматичності.

Підпис до фото,

Майкл Ворд-Сейл створив адитивну колірну модель (RGB) за допомогою ліхтариків різдвяної гірлянди.

Підпис до фото,

Енді О'Фаррелл, що є автором цього знімку, знайшов натхнення під землею - на станції лондонського метро Бейкер-Стріт.

Підпис до фото,

Це схоже на фантастичну космічну квітку, але насправді - це лише фігура з одноразових пластикових ножів, освітлена за допомогою лайтбоксу. Автор знімку - Стефан Еррендейл.

Підпис до фото,

Захоплива світлова вистава у виконанні сил природи - північне сяйво. Знімком поділився Пол Коулмен з Канади.

Підпис до фото,

Читачка Сьюзенн Емптаж полюбляє ранкові прогулянки на сході сонця, адже можна насолодитися тишею, подихати свіжим повітрям та зробити гарні фото. Такі як це, що зображує її чотирилапих улюбленців Баако та Байю.

Підпис до фото,

Яка ж весільна вечірка без музики і танців? А там де музика, має бути і світло, що створює відповідний настрій. Знімком поділилася Гозія Суса.

Підпис до фото,

Вночі все набуває інших кольорів та форм, а найменше джерело світла здатне перетворювати звичайні предмети на фантастичні. На цьому знімку - пізня партія гри у шахи. Автор фото Гері Невілл написав, що йому спало на думку підсвітити скляну дошку для шахів кишеньковим ліхтариком. Ось, що з цього вийшло.

Підпис до фото,

І ще один знімок на нічну тему. Його автор написав, що обожнює фотографувати симетричні предмети, і не втримався від спокуси поекспериментувати з настінним ліхтариком. Фото: Вахе Сабунчан.

Підпис до фото,

Завершує "світлову" фотодобірку ціла ріка вогнів. Знімок прислала Шарлотта Грехем.