Україна на Фарнборо - є що показати
Ваш пристрій не підтримує відтворення мультимедійних файлів

Україна на авіашоу Фарнборо - є що показати

Ан-178 - український багатоцільовий транспортний літак, який може базуватися на різних аеродромах, в тому числі ґрунтових і високогірних.

Це робить літак придатним як для цивільного, так і військового призначення. Поки що розробили лише одну таку машину, однак у компанії "Антонов" кажуть, що нею вже цікавляться у різних країнах.

У Фарнборо "Антонов" уклав угоду із канадською компанією - це дозволить замінити частину необхідних деталей із російських на канадські. Представники української компанії розповіли ВВС Україна, що поступово планують замінити всі російські складові виробництва.

Окрім "Антонова" Україну на виставці представила приватна компанія "Українські гелікоптери", яка привезла свій модернізований гелікоптер Мі-8МТВ-1. Його ще називають "повітряною швидкою допомогою". Апарат можна використовувати у специфічних кліматичних і географічних умовах - тропіках і високогір'ях.

Починаючи з 2005-го року, авіакомпанія працювала у десятьох операціях Всесвітньої продовольчої програми ООН і шістьох миротворчих місіях ООН у Європі, Азії, Африці та Америці.

Репортаж із Фарнборо кореспондента ВВС Україна Романа Лебедя.