У 2017 році Facebook розширить британський офіс на 500 працівників

Nicola Mendelsohn, Facebook V-P EMEA Копирайт изображения Getty Images
Image caption Оголошення про розширення Facebook у Британії зробила Нікола Мендельсон на конференції Конфередації Британського Бізнесу

Американський IT-гігант Facebook повідомив, що при відкритті нової штаб-квартири у Британії у 2017 році збільшить кількість працівників на 50%.

Це означатиме, що додатково на роботу у Facebook візьмуть 500 працівників - інженерів, маркетологів, проектних менеджерів і фахівців з продажів.

"Британія і надалі залишається одним із найкращих місць для IT-компанії", - заявила керівник лондонського офісу Facebook Нікола Мендельсон.

Новий офіс Facebook буде розташований у районі Фітцровія. Нині там завершуються будівельні роботи. Переважна більшість нових працівників розташуються саме там.

Про це Нікола Мендельсон заявила на конференції Конфередації британського бізнесу.

"Робота для висококваліфікованих фахівців"

"Переважна більшість із цих вакансій розрахована на висококваліфікованих фахівців-інженерів, оскільки у Британії є нашою найбільшою інженерною базою за межами США", - заявила пані Мендельсон, яка також є віце-президентом Facebook у Європі, Близькому Сході та Африці.

У компанії твердять, що низка із найважливіших інновацій розроблені у Британії. Зокрема, йдеться і про проект Aquila - безпілотного літака, що працює на сонячних батареях та забезпечує зв'язок із віддаленими районами.

Цей проект розроблявся у Сомерсеті - єдиному відділенні Facebook у Британії за межами Лондона.

У лондонському офісі Facebook фахівці будуть працювати над розвитком програми, що покликана покращити комунікацію всередині компаній - Workplace, яку запустили минулого місяця.

Копирайт изображения Facebook
Image caption Поки що невідомо, чи будуть у новому офісі Facebook дотримані ідеї нестандартного робочого простору

Після того, як на референдумі британці проголосували за вихід із ЄС, було багато припущень про те, що міжнародні компанії переглянуть свої плани інвестицій у Британії.

Проте повідомлення Facebook про розширення було зроблено лише через тиждень після того, як Google оголосив про плани інвестувати 1 млрд фунтів у нову штаб-квартиру у Лондоні, що передбачає створення 3 тисяч робочих місць до 2020 року.

Мер Лондона Садік Хан привітав новини від Facebook: "Рішення Facebook про розширення офісу в Лондоні є ще одним свідченням того, що значення Лондона як ІТ-хабу зростає".

"Активному життю британської столиці у галузі технологій можуть позаздрити у Європі, і плани Facebook ще раз підтверджують, що Лондон відкритий для талантів, інновацій та підприємництва з усіх куточків світу", - заявив Садік Хан.

Новини на цю ж тему