Вчителька "хотіла продати дівчинку" за $10 тис

фото вчительки Копирайт изображения Arsen Avakov
Image caption Фото підозрюваної жінки, яке опублікував міністр Аваков.

На Харківщині поліція арештувала вчительку, яку підозрюють у тому, що вона намагалася продати 13-річну дівчинку за 10 тисяч доларів.

Дівчинка мешкала у спецінтернаті для складних підлітків на Харківщині.

Про цей випадок написав на своїй сторінці у Facebook міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, виклавши фотографії 52-річної вчительки та дівчинки.

За його словами, сама операція тривала чотири місяці.

За повідомленням ЗМІ, вчителька, яку звуть Галина Коваленко, викладає українську та російську мову й літературу, а також має понад 20 років стажу.

Як повідомляє Сегодня.ua, чоловік пані Коваленко зміг поспілкуватися з дружиною у присутності адвоката, і вона йому сказала, що її "підставили".

Леонід Коваленко каже, що дружина не говорила йому про можливий злочин, підозрілих телефонних дзвінків або повідомлень також не було.

"Вона говорила, що сиріт, які залишилися у них в інтернаті, всиновлюють італійці. Це все, що я чув", - розповів чоловік.

Копирайт изображения Arsen Avakov
Image caption Затриману жінку допитали слідчі

"Галина Іванівна майже рік розробляла свій "бізнес-план" з продажу 13-річної землячки. Вона відправила дівчинку з неблагополучної сім'ї у свій інтернат, шукала покупця, передавала документи", - написав пан Аваков.

Жінку арештували, коли вона вивела дитину за територію інтернату, привела до покупців і взяла гроші, зазначає міністр.

Якщо жінку визнають винною, їй загрожує до 12 років ув'язнення.

Також на цю тему

Новини на цю ж тему