Тимошенко звинуватила у плані "Шатун" Порошенка

Копирайт изображения unian
Image caption Юлія Тимошенко: "Головний "шатун" сидить на Банковій"

Лідер фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко звинуватила президента Петра Порошенка у організації плану "Шатун". Про це політик заявила під час брифінгу у Києві.

"Програма Шатун, організована Порошенком, щоб припинити масові акції проти діючої влади, вона створює провокації, щоб дискредитувати моє ім'я і акції непокори", - заявила пані Тимошенко.

Вона сказала, що "головний шатун сидить на Банковій в кабінеті президента України", а всі заяви про її співпрацю з Медведчуком необґрунтовані.

"Я знаю, що вся програма "Шатун" базується на абсолютно спекулятивних ні на чому не основаних обвинувачення в тому, що у мене є співпраця з Медведчуком. З Медведчуком я не спілкуюсь, не бачилися багато років, у мене немає комунікації", - заявила Тимошенко, відповідаючи на заяву, що "Медведчук дав їй гроші на протести".

Юлія Тимошенко зазначила, що питання про Медведчука треба задати Порошенку, "який делегував Медведчука у тристоронню групу від України" і має "бізнес-імперію у Росії".

В СБУ раніше заявили, що Росія планує дестабілізувати Україну за планом "Шатун". Цей план нібито виявили у зламаній пошті радника президента РФ Володимира Путіна Владислава Суркова. В СБУ натякнули, що акції протесту, які підтримує Юлія Тимошенко, є провокацією Росії.