Вчительку, яка "хотіла продати дівчинку", взяли під варту

Галина Коваленко

Суд у Харкові помістив під варту на два місяці з альтернативою застави у 413 тисяч грн вчительку, яку звинувачують у спробі продати 13-річну ученицю за 10 тисяч доларів.

Галина Коваленко категорично не визнає свою провину, відмовляється співпрацювати зі слідством та не дає свідчень, повідомляє позаштатний кореспондент ВВС Україна.

У залі суду пані Коваленко заявила журналістам, що справа проти неї "повністю сфальсифікована", і що її хотіли "нейтралізувати та підставити".

"Я цій дитині допомагала, щоб вона в інтернат цей потрапила, бо вдома ніяких умов немає нормальних для проживання... Всі, звичайно, зробили, щоб мене усунути, засадити. Я не знаю кому це вигідно", - сказала вона.

Жінка просила суддю призначити їй домашній арешт, заявивши, що "без ліків, без належного проживання дома я не доживу до суду" .

За словами правоохоронців, вчительку літератури Галину Коваленко затримали в понеділок неподалік від люботинського інтернату "Дивосвіт" на Харківщині під час передачі семикласниці "замовникам".

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, який одним з перших оприлюднив деталі історії на своїй сторінці у Facebook, повідомив, що педагога "вели" чотири місяці.

Галина Коваленко викладає українську та зарубіжну літературу в спеціалізованій школі-інтернаті для обдарованих "Дивосвіт". Саме вона переконала батьків дівчинки віддати її у цей інтернат.

Слідство стверджує, що вже тоді Галина Коваленко вже мала план із продажу дитини.

Новини на цю ж тему