Путін заявив, що "кордони Росії ніде не закінчуються"

Президент Росії задав двом хлопчикам запитання із географії Копирайт изображения Rossiya 24 TV
Image caption Президент Росії задав двом хлопчикам запитання із географії

Президент Росії Володимир Путін заявив, що "кордони Росії ніде не закінчуються", викликавши шквал аплодисментів на церемонії вручення премій Російського географічного товариства.

Так російський президент відповів на запитання про те, де закінчуються кордони Росії, проводячи міні-іспит з географії для обдарованих дітей.

Пана Путіна познайомили з п'ятирічним Тимофієм і дев'ятирічним Мирославом, учасниками багатьох олімпіад і конкурсів з географії, уточнює ТАСС.

Президент РФ запитав у Мирослава, де закінчуються кордони Росії. "Кордони Росії закінчуються через Берингову протоку зі США...", - почав відповідати школяр.

На це пан Путін заявив: "Кордони Росії ніде не закінчуються".

"Це був жарт", - додав він під оплески і сміх глядачів.

Раніше Володимир Путін заявляв, що захищатиме етнічних росіян, де б вони не жили.

Після того, як у 2014 році Росія анексувала Крим, Володимир Путін на конференції із російськими послами заявив: "Наша країна буде і надалі енергійно відстоювати права росіян, наших співвітчизників за кордоном, використовувати для цього весь арсенал наявних засобів - від політичних і економічних до передбачених в міжнародному праві гуманітарних операцій, права на самооборону".

НАТО та Захід звинувачують Кремль у надсиланні регулярних військ на схід України і збройну підтримку проросійських бойовиків. Росія послідовно відкидає звинувачення, наполягаючи, що усі російські військові на Донбасі присутні там виключно як "добровольці".

У п'ятирічного Тимофія російський президент запитав країну, столицею якої є Уагадугу. Хлопчик відповів правильно - "Буркіна Фасо", проте не зміг назвати стару назву країни, яка існувала до 1984 року. Тоді російський президент вирішив йому допомогти: "Верхня Вольта! Молодець!" - сказав він.

Росію у останні роки часто називають "Верхньою Вольтою з ракетами".

Також на цю тему