Чемпіон Росії з шахів зірвався з 12-го поверху і загинув

Копирайт изображения RUCHESS.RU
Image caption Юрієм Єлісєєвим захоплювалися через оригінальні рішення шахових задач

Чемпіон Росії з шахів Юрій Єлісєєв загинув на 20 році життя: ймовірно зірвався з балкону на 12-му поверсі житлового будинку в Москві. Це сталося у суботу ввечері.

Його товариш Данило Дубов сказав, що Єлісєєв намагався перелізти на інший балкон, але послизнувся. Житловий будинок, де це трапилося, знаходиться на П'ятницькому проспекті в Москві.

За інформацією ЗМІ, Єлісєєв займався "паркуром". Це вид ектремального спорту, який включає в себе лазіння, стрибки по дахах, парканах та інших штучних перешкодах.

Він став чемпіоном світу з шахів серед юніорів у 2012 році, а гросмейстером - у 17 років.

Він виграв у 2016 році шаховий турнір Moscow Open і зайняв 42-е місце серед російських гросмейстерів. Його місце в світовому рейтингу було 212-те.

За інформацією поліції, сліди на його тілі вказують, що він впав з великої висоти.

"Сьогодні мій близький друг помер - видатний шахіст і аналітик, один з найталановитіших людей, яких я знаю, Юра Єлісєєв", - пише Данило Дубов на Facebook.

Копирайт изображения GETTY IMAGES
Image caption У Москві загинув чемпіон Росії з шахів під час падіння

Тренер збірної Росії з шахів Сергій Яновський сказав, що Єлісєєв "був дуже талановитим шахістом, яскравим хлопцем, і завжди користувався популярністю в команді".

Також тренер зазначив, що "Юра завжди шукав незвичайні методи у всьому, він мав схильність до неортодоксальних рішень... Це дуже важка втрата".

Також на цю тему

Новини на цю ж тему