Клімкін не вірить у порозуміння з Росією щодо "дорожньої карти"

Копирайт изображения EPA
Image caption Клімкін не бачить можливості досягти єдиної позиції з Росією щодо "дорожньої карти"

Міністр закордонних справ Павло Клімкін не бачить можливості реалізувати домовленості з Росією щодо "дорожньої карти". Про це він повідомив на прес-конференції з міністром закордонних справ Швеції Маргот Вальстрем.

За його словами, в української і російської сторін немає консенсусу щодо контролю всієї території Донбасу місією ОБСЄ та моніторингу неконтрольованих ділянок українсько-російського кордону.

"Я поки що не бачу можливості досягти домовленостей з російською стороною щодо найважливіших питань"дорожньої карти", оскільки з нашими німецькими та французькими колегами спочатку досягається мінімальний пакет безпекових умов, аби врешті-решт рухатися до підготовки майбутніх чесних виборів. Нині таких умов немає," - зазначив Клімкін.

Росія, за словами пана Клімкіна, має намір дотримуватися своєї позиції в спробі "псевдолегалізації" свого протекторату, і не робить кроків, аби міжнародне співтовариство і ОБСЄ взяло під контроль ситуацію.

У вівторо у Мінську відбудеться зустріч міністрів закордонних справ країн "нормандського формату".

Голова МЗС зазначив, що наполягатиме на українському баченні "дорожньої карти", а також акцентуватиме увагу на питаннях безпеки і гуманітарного виміру.

Новини на цю ж тему