"ІД" заявила про причетність до нападу на університет в Огайо

Копирайт изображения AP
Image caption В результаті нападу на Університет Огайо 11 людей поранено

Бойовики "Ісламської Держави" взяли на себе відповідальність за напад в університеті Огайо, в результаті якої постраждали 11 людей. Про це повідомляють ЗМІ з посиланням на заяву угруповання.

Напад ініціював біженець сомалійського походження Абдул Разак Алі Артан, він був студентом в університетському містечку Колумбус.

"Виконавець атаки в американському штаті Огайо - солдат "Ісламської держави", і він провів цю операцію у відповідь на заклик вибирати своїми цілями громадян країн, які входять до коаліції", - повідомило угруповання через інформаційне агентство Амак, яке поширює інформацію в соціальних мережах.

Копирайт изображения AP
Image caption Напад ініціював біженець сомалійського походження Абдул Разак Алі Артан

Видання не повідомило, чи була атака скоординована з-за кордону, чи Артан, який загинув у результаті нападу, став радикалом самостійно.

У понеділок вранці молодик заїхав на своєму автомобілі на тротуар біля будівлі інженерного факультету університету штату Огайо в Колумбусі, і збив декількох пішоходів. Після цього він вийшов із машини й накинувся на людей із ножем, свідки описали його дії "тесаком м'ясника".

Менш ніж за хвилину, нападника застрелив поліцейський, який перебував неподалік через виклик щодо витоку газу.

Безпосереднього способу перевірити заяви бойовиків "ІД" наразі немає.Бойовики "Ісламської Держави" взяли на себе відповідальність за напад в університеті Огайо, у результаті якого постраждали 11 осіб, повідомляють ЗМІ з посиланням на заяву угруповання.

Новини на цю ж тему