Естонія: Трампу треба визначитися з підтримкою країн Балтії

Копирайт изображения Getty Images
Image caption "Ми побачимо, яку саме позицію президент Трамп займає щодо трансатлантичної співпраці." - Керсті Кальюлайд

Естонія виконуватиме зобов'язання щодо розміщення військ НАТО й очікує, що Дональд Трамп підтримає ідею захисту демократичних цінностей у "неспокійні часи". Від інших членів альянсу чекають збільшення витрат на оборону до 2% ВВП, заявила ВВС президент Естонії Керсті Кальюлайд в інтерв'ю.

Президент нагадала, що протягом 20 років Естонія допомагала зміцнювати безпеку в інших регіонах світу у рамках місій ООН.

"Ми вважаємо, що у разі виникнення проблем із безпекою в нашому регіоні, наші партнери будуть діяти так, як діяли ми", - зазначила президент.

За словами пані Кальюлайд, обраному президенту США Дональду Трампу ще доведеться прояснити свою позицію, зокрема, щодо розміщення додаткових військ НАТО в балтійському регіоні.

"Ми побачимо, яку саме позицію президент Трамп займає щодо трансатлантичної співпраці. Наразі рішення НАТО треба виконувати, і ми цим займаємося. Готові прийняти в Естонії наших союзників, і на це ми витрачаємо більше 2% ВВП", - зазначила вона.

Новини на цю ж тему