Український хостер BlazingFast не отримував запит ФСБ про кібератаки

Копирайт изображения PA
Image caption ФСБ очікує на кібератаки з серверів українського хостера

Українська хостинг-компанія BlazingFast не отримувала запит ФСБ Росії через нібито підготовку хакерських атаках з її серверів.

"До нас ніяких офіційних звернень не було ні від ФСБ, ні від правоохоронних органів. [...] Нам потрібні IP-адреси сервісів, які були причетні до цих дій. За IP-адресою ми можемо швидко визначити, якому клієнту він належав, що він з цим сервером робив і т.п. протягом 6 годин", - цитує Антона Онопрійчука російська ТАСС.

"Масштабні кібератаки"

"ФСБ Росії отримала інформацію щодо підготовки іноземними спецслужбами у період з 5 грудня 2016 року масштабних кібератак з метою дестабілізації фінансової системи РФ, у тому числі діяльності ряду найбільших російських банків", - повідомлялося на сайті відомства.

У ФСБ стверджують, що сервери і командні центри для проведення кібератак розташовані на території Нідерландів і належать українській хостинговій компанії BlazingFast.

Сбербанк Росії і ВТБ заявили, що на їхній роботі кіберзагрози ніяк не позначилася.

А у Центробанку РФ повідомили, що знають про кіберзагрози і перебувають у постійній взаємодії з правоохоронними органами та банками.

Також на цю тему

Новини на цю ж тему