Лавров: Росія і США не коригують “боротьбу з тероризмом” у Сирії

Копирайт изображения AP
Image caption Російська авіація, як стверджує Москва, більше не завдає удари по Алеппо

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що координація між США і Росією в Сирії здійснюється тільки з питань запобігання інцидентів у небі.

"На жаль, у тому, що стосується не просто уникнення авіаінцидентів, а реальної координації в боротьбі з тероризмом - у нас такої злагодженості не спостерігається", - розповів він на спільній прес-конференції з главою МЗС Японії Фуміо Кісіда.

Водночас російський дипломат додав, що держсекретар США Джон Керрі передав йому на зустрічі у Римі "американські пропозиції, які йдуть в руслі підходів, які давно відстоююють наші експерти на переговорах з американцями".

Сергій Лавров заявив, що Росія готова направити військових експертів і дипломатів у Женеву, щоб узгодити - з урахуванням американських пропозицій - вихід всіх збройних формувань, що протистоять сирійській армії, з Алеппо, і забезпечити гуманітарну допомогу жителям міста.

В останні тижні в Алеппо йдуть важкі бої. Армія контролює вже близько 60% території міста.

За деякими оцінками, в утримуваних повстанцями кварталах залишаються близько 250 тисяч людей. Запаси продовольства і медикаментів майже вичерпані.

Новини на цю ж тему