Новіков: Карпюка можуть етапувати в понеділок

Микола Карпюк Копирайт изображения UNIAN
Image caption Карпюка етапують із Чечні до іншого регіону Росії

Адвокат засудженого в Росії українця Миколи Карпюка Ілля Новіков повідомив, що його підзахисного етапують із Чечні до іншого регіону Росії, де він буде відбувати покарання. Про це пан Новіков написав у Facebook.

"Ми з Доккою Ісаєвим побували в СІЗО у Карпюка і Клиха. Миколу в понеділок, 5 грудня, судячи з усього, відвезуть на етап. Він просив передати уклін усім, хто писав йому слова підтримки", - повідомив Новіков.

За його словами, інший обвинувачений Станіслав Клих виглядає і почуває себе краще, набрав п'ять кілограмів за останній місяць.

Копирайт изображения WWW.MFA.GOV.UA
Image caption У травні Верховний суд Чечні засудив Карпюка й Клиха до 20 років і 22,5 років ув'язнення в колонії суворого режиму.

"Ми повідомили їм всі останні новини про те, що відбувається вдома і про події, які можуть вплинути на їхній можливий обмін. Спасибі всім, хто стежить за ситуацією і бере участь", - написав пан Новіков.

У травні Верховний суд Чечні засудив пана Клиха й пана Карпюка до 20 років і 22,5 років ув'язнення в колонії суворого режиму.

Обвинувачення стверджувало, що вони причетні до масових убивств російських солдатів у Чечні в період 1994-1995 років, у складі "банди під назвою "Вікінг".

Новини на цю ж тему