У “Смарт-Холдингу” заявили про обшук через Новинського

Копирайт изображения Укрінформ
Image caption У компанії обшуки пов'язують зі справою проти депутата "Опозиційного блоку" Вадима Новинського

У компанії "Смарт-Холдинг", яку пов'язують з депутатом Вадимом Новинським, заявили про обшук, який військова прокуратура проводить у будинку одного з керівників.

"Смарт-Холдинг" висловлює протест проти незаконних дій військової прокуратури, співробітники якої проводять обшук в будинку одного з керівників компанії, який в даний момент знаходиться в закордонному відрядженні", - говориться у повідомленні на Facebook компанії.

Пост з'явився у суботу вдень.

У "Смарт-Холдингу" також заявляють, що адвоката господаря будинку не пускають всередину.

Там додають, що "слідчі пред'явили постанову суду, в якому дається дозвіл на обшук будинку іншого громадянина на прізвище Дробот, який проживає в тому ж котеджному містечку".

Справа Новинського

Автори повідомлення охарактеризували ситуацію як "беспредел" і закликали генпрокурора припинити обшук.

"Ми розглядаємо ці незаконні дії, які грубо порушують права нашого співробітника, а також завдають шкоди діловій репутації компанії, як тиск на бенефіціара "Смарт-Холдингу" одного з лідерів "Опозиційного блоку" Вадима Новинського напередодні засідання Регламентного комітету, який розглядає подання ГПУ про зняття з нього депутатської недоторканності", - наголосили у компанії.

У Генпрокуратурі ситуацію поки не коментують.

Генпрокуратура підозрює Вадима Новинського у перевищенні влади при незаконному позбавленні волі особистого помічника екс-предстоятеля УПЦ (МП) Володимира, а саме - архієпископа Переяслав-Хмельницького і Вишневського Олександра Драбинка.

Він всі звинувачення відкидає і називає справу політичною.

Також на цю тему

Новини на цю ж тему