Путін назвав Трампа "розумною людиною"

Президент Путін Копирайт изображения EPA
Image caption Президент Путін сподівається на хороші стосунки з адміністрацією Дональда Трампа

Російський президент Володимир Путін назвав Дональда Трампа "розумною людиною", яка має "швидко усвідомити" свою нову роль.

В інтерв'ю телнеканалу НТВ, який контролюється державою, він сказав, що обраний президент "уже державний діяч".

Раніше президент Путін висловлював сподівання, що адміністрація пана Трампа працюватиме на зміцнення російсько-американських відносин.

Під час виборчої кампанії пан Трамп називав Володимира Путіна кращим лідером, ніж Барак Обама. За цю ремарку його критикували у США.

В інтерв'ю НТВ президент Путін сказав: "Трамп був комерсантом і підприємцем. Сьогодні це вже державний діяч, глава Сполучених Штатів Америки, однієї з провідних країн світу, однієї з провідних економік, провідної військової держави".

"І оскільки він зміг добитися успіху в бізнесі, це свідчить про те, що він людина розумна. А якщо людина розумна, то значить, вона цілком і доволі швидко усвідомлює інший рівень відповідальності. Ми виходимо з того, що він буде діяти саме з цих позицій".

1 грудня пан Путін сказав, звертаючись до російської політичної еліти: "Ми не хочемо конфронтацій ні з ким. Нам це непотрібно. Ми не шукаємо і ніколи не шукали ворогів. Нам потрібні друзі".

Тоді ж він заявив, що Росія готова співпрацювати з новому американською адміністрацією.

Новини на цю ж тему