Вбивство у Княжичах: правоохоронців розстріляли в авто

Княжичі Копирайт изображения unian
Image caption Сум'яття і фатальний збіг обставин - так опиусє прични події пан Геращенко

Розвідники МВС загинули, перебуваючи у машині Держслужби охорони, коли автомобіль штурмували правоохоронці. Про це розповів член колегії МВС, депутат Антон Геращенко.

Він розповів подробиці інциденту у селі Княжичі, де сталася перестрілка між різними службами МВС, в результаті якої загинули п'ятеро правоохоронців. За офіційною версією, у Княжичах карний розшук готував операцію із затримання грабіжників.

Двох учасників цієї операції - розвідників МВС - затримали співробітники ДСО, коли вони були у покинутому будинку, вирішивши, що це бандити. Їх посадили у авто ДСО.

"Розвідники не встигли повідомити своїм, що їх затримала служба ДСО. Вони встигли лише повідомити, що до будинку підходять невідомі. Розвідники, за інструкцією, не повідомили ДСО, хто вони такі, бо мали це зробити лише у райвідділку", - каже пан Геращенко.

За словами пана Геращенка, група захоплення вирішила, що розвідників захопили злочинці і почала штурм автомобіля.

ДСО теж вирішили, що їх атакують злочинці і почали стріляти у відповідь.

У машині правоохоронців розвідники і загинули. Також в перестрілці померли двоє з ДСО і один чоловік із загону спецпризначення КОРД.

Копирайт изображения facebook.com/anton.gerashchenko
Image caption Перестрілка між силовиками сталася у селі Княжичі під Києвом під час спроби затримати банду грабіжників

"Це була ніч, сум'яття, машина дійсно була з написами міліція, але без мигалок… був адреналін, почуття небезпеки і все це призвело до такого фатального збігу обставин", - каже пан Геращенко.

Копирайт изображения facebook.com/anton.gerashchenko

Також він заявив, що під час проведення операцій з затримання злочинців, карний розшук не повинен попереджати про це ні патрульну поліцію, ні службу охорони, бо будь-який збій міг привезсти до зриву операції.

Всі представники всіх служб МВС виконували свої обов'язки, їхнім родинам мають виплатити компенсації - близько 700 тис. грн.

Також на цю тему