Трамп звільнив сина свого майбутнього радника за твіт

Майкл Флинн Копирайт изображения Getty Images
Image caption Майкла Т. Флинна запросили обійняти посаду радника з питань нацбезпеки

Обраний президент США Дональд Трамп звільнив зі свого перехідного штабу Майкла Дж. Флінна, сина генерала у відставці Майкла Т. Флінна, якому Трамп раніше запропонував обійняти посаду радника з питань національної безпеки.

Майкл Дж. Флінн був звільнений за те, що поширював фейкові новини про екс-кандидатку на посаду президента США Гілларі Клінтон у Twitter .

Раніше в соціальних мережах поширили повідомлення про те, що пані Клінтон та керівник її штабу Джон Подеста нібито були пов'язані зі структурою, що здійснює сексуальну експлуатацію дітей, членом якої також був господар сімейної піцерії Comet Ping Pong Джеймс Алефантіс. У мережі скандал отримав назву "піццагейт".

Напередодні житель Північної Кароліни був заарештований після того, як увірвався зі зброєю в ресторан Comet Ping Pong в Вашингтоні. Сам він пояснив, що хотів дізнатися правду щодо скандальних новин.

Незабаром після цього Майкл Флінн-молодший написав в Twitter, що доки інформацію про "піццагейт" не спростують, вона залишається новиною.

У вівторок вранці призначений віце-президентом США Майк Пенс заявив, що пан Флінн-молодший не працював в команді Дональда Трампа. Однак пізніше представник перехідного штабу Джейсон Міллер повідомив, що він більше не є членом команди обраного президента.

В середині листопада генерал-лейтенант армії США у відставці Майкл Т. Флінн отримав пропозицію Дональда Трампа обійняти посаду радника з питань національної безпеки.

У 2012-2014 роках він очолював розвідувальне управління міністерства оборони США.

Також на цю тему