Трамп: історія з російськими хакерами схожа на теорію змови

Клінтон, Трамп Копирайт изображения Reuters
Image caption Демократи жорстко відреагували на злам облікових записів їхньої електронної пошти

Обраний президент США Дональд Трамп назвав необґрунтованими заяви про ймовірну причетність російських хакерів до кібератаки під час президентських виборів.

"Ви можете собі уявити ситуацію, якщо результати виборів були б іншими і саме ми намагалися б розіграти карту Росія/ЦРУ? Це назвали б теорією змови!" - написав Трамп у своєму "Твіттері".

Він також зазначив, якщо хакерів не вдалося "зловити на гарячому", пізніше дуже важко визначити, хто саме здійснював злом. "Чому цю тему не підняли до виборів?" - запитав обраний президент.

Напередодні Трамп назвав безглуздими і смішними заяви ЦРУ про те, що російські хакери нібито намагалися допомогти йому виграти передвиборну кампанію.

В інтерв'ю телеканалу Fox News пан Трамп заявив, що цю версію намагаються проштовхнути демократи, "принижені масштабом своєї поразки на виборах".

Влада США ще в жовтні звинувачувала Москву у втручанні в американську виборчу кампанію.

У п'ятницю в пресі з'явилися повідомлення, що ЦРУ "з великою упевненістю" може стверджувати, що Росія таємно намагалася посилити позиції Дональда Трампа у виборчих перегонах.

Американські спецслужби заявляють, що російські хакери передавали отриману ними інформацію з серверів демократичної партії в руки представників сайту WikiLeaks.

Москва незмінно заперечує будь-які зв'язки з хакерськими атаками на США.

Також на цю тему

Новини на цю ж тему