Адель знову домінувала на BBC Music Awards

Адель
Image caption Минулого року Адель також мала дві відзнаки

Британська поп-співачка Адель здобула дві відзнаки на щорічній музичній премії BBC Music Awards.

Вона отримала дві головні нагороди: найкращою піснею визнали її "Hello", а найкращим альбомом - "25".

При цьому вона не брала участь у церемонії нагородження.

"Мені так шкода, що я не там, - передала вона у повідомленні із Лос-Анджелеса. - Це був довгий рік у дорозі, і це (нагородження. - Ред.) допомагає мені трохи менше тужити за домом".

Минулого року Адель також здобула дві відзнаки на BBC Music Awards - "найкращий британський виконавець" і "найкращий живий виступ".

Image caption Роббі Вільямс отримав нагороду від імені Адель і закрив шоу

Цього року найкращими у першій номінації виявилися Coldplay, які також не змогли забрати приз особисто, оскільки перебували в Австралії.

"Адель у відпустці. Ми нічого не можемо з цим вдіяти. Але насправді це показує, що нагороди дістаються людям, які дійсно заслуговують на перемогу", - прокоментував ситуацію музичний редактор BBC Джеймс Стірлінг.

На церемонії, втім, серед інших виступили ритм-енд-блюз-зірка Крейг Девід, британський гурт 1975, який здобув відзнаку за найкращий живий виступ у передачі BBC Radio 1 Live Lounge, а також Роббі Вільямс.

Саме він отримував нагороду замість Адель і під час церемонії, відійшовши від сценарію, звернувся до неї особисто: "Це велика честь прийняти цю нагороду від твого імені. Це дивовижний альбом, і ти неймовірно гідний переможець. Ти також дивовижна мама. Найбільш віддана роботі мама у шоу-бізнесі. Вітаю, Адель".

Новини на цю ж тему