Холодницький підписав підозру Охендовському

Назар Холодницький Копирайт изображения UNIAN
Image caption Холодницький підкреслив, що досудове слідство має докази, що пан Охендовський отримував винагороду в особливо великих розмірах.

Керівник Спеціальної антикорупційної прокуратури Назар Холодницький підписав підозру голові ЦВК Михайлу Охендовському у справі "чорної бухгалтерії" ПР. Про це голова САП'у написав у Facebook.

"Сьогодні мною підписано перше (але не останнє) письмове повідомлення про підозру у кримінальному провадженні про так звану «чорну бухгалтерію» Партії регіонів - голові Центральної виборчої комісії Михайлові Охендовському", - написав пан Холодницький.

За його словами, керівника ЦВК підозрюють в одержанні хабарів у великому та особливо великому розмірі.

За даними САП, Охендовський в 2012 році шість разів їздив за кордон, щоб інформувати іноземних партнерів про "демократичний хід" виборів в Україні.

Холодницький підкреслив, що досудове слідство має докази, що пан Охендовський отримував за це винагороду. Зокрема, підтверджуються чотири випадки отримання ним готівки в офісі Партії регіонів на загальну суму 16,7 тисяч доларів.

"Отримуючи ці гроші, факт їх отримання Охендовський М.В. кожен раз запевняв власноручним підписом у відповідних облікових листах, які були надані в антикорупційних органів влітку цього року. Автентичність його підписів підтверджено проведеною у кримінальному провадженні почеркознавчою експертизою", - зазначив пан Холодницький.

Керівник САП додав, що пан Охендовський міг отримати додатково 100 тисяч доларів і 45 тисяч доларів.

Тепер детективи мають завершити збір доказів та направити вказане провадження до суду для розгляду по суті, додав пан Холодницький.

Раніше директор НАБУ Артем Ситник повідомив, що доказів для оголошення в незаконному отриманні грошей із "чорної каси" Партії регіонів зібрали достатньо.

Новини на цю ж тему