Військові США відремонтували госпіталь в Одесі

Відкриття Копирайт изображения moz.gov.ua
Image caption На реконструкцію витратили понад півмільйона доларів

Командування збройних сил США допомогло відновити Одеський обласний офтальмологічний шпиталь.

Як повідомили у міністерстві охорони здоров'я, у медзакладі повністю відновили фасад, вікна, палати і туалети, частково відремонтували дах, зробили головний вхід та рецепцію, пандуси і поручні.

Тепер, за словами тимчасово виконуючої обов'язки голови облдержадміністрації Соломії Бобровської, це "повністю оновлена клініка".

"Стан цієї будівлі багато років був жахливим. Приємно, що тепер пацієнти клініки, серед яких є і бійці АТО, почуватимуться людьми при лікуванні", - додала вона.

За словами пані Бобровської, на реконструкцію витратили понад півмільйона доларів, і вона вдячна командуванню Збройних сил США та посольству США "за таку вагому допомогу".

Американські військові моряки ремонтували госпіталь буквально своїми рукаи, коли влітку прибули до Одеси на навчання в рамках "Сі Бриз - 2016". вони також допомогли відновити дитячий протитуберкульозний диспансер "Ластівка".

У МОЗ додали, що проект реконструкції госпіталю здійснили завдяки командуванню збройних сил США в Європі і за співпраці з ремонтно-будівельним командуванням ВМС США, а також відділу оборонного співробітництва Посольства США в Україні.

Будівля шпиталю зведена у 1848 році, офтальмологічна клініка працює у ній з 1963 року. Зараз вона обслуговує понад 4 тисячі людей щороку.

Також на цю тему

Новини на цю ж тему