ФБР підтримало ЦРУ щодо заяв втручання Росії у вибори в США

Джеймс Комі Копирайт изображения AFP

Керівник ФБР Джеймс Комі і директор Національної розвідки США Джеймс Клеппер підтримали заяви ЦРУ про те, що Росія вплинула на результат виборів в США аби допомогти Дональду Трампу перемогти.

Як повідомляють інформагентства, голова ЦРУ Джон Бреннан на цьому тижні зустрівся в паном Комі та паном Клеппером. Вони одноголосно дійшли до думки щодо "масштабу, характеру і цілей російського втручання" у виборчу кампанію.

"Ми втрьох також домовилися, що наші відомства, як і інші, мають фокусуватися на проведенні ретельного розслідування цього питання за дорученням президента Обами, яке веде глава нацрозвідки", - йдеться в листі пана Бреннана до співробітників ЦРУ.

Раніше в п'ятницю пан Обама заявив, що Вашингтон вживатиме заходів щодо російських хакерів, які намагалися втрутитися у виборчий процес в США.

В адміністрації президента США заявляють, що російський президент Володимир Путін міг брати безпосередню участь у хакерській операції, яка мала на меті втрутитися у виборчий процес в Сполучених Штатах.

Російська влада заперечує звинувачення у причетності до хакерських атак під час американської передвиборчої кампанії.

Раніше пан Трамп назвав безглуздими і смішними заяви ЦРУ про те, що російські хакери нібито намагалися допомогти йому виграти передвиборну кампанію.

Також на цю тему

Новини на цю ж тему