Австралійка знайшла на ялинці вкрай отруйну змію

змея в елке Копирайт изображения victoria snake catcher
Image caption Жінка встигла сфотографувати змію

Мешканка Мельбурна виявила у своєму будинку змію приблизно в метр довжиною між гілок різдвяної ялинки. Потім з'ясувалося, що змія належить до вкрай отруйного виду.

Жінка не запанікувала, а сфотографувала рептилію і викликала професійного винищувача змій. Приїхавши за викликом, екстермінатор на ім'я Баррі Голдсміт побачив, що жінка спокійно п'є чай в іншій кімнаті.

Копирайт изображения Getty Images
Image caption Тигрова змія - одна із найбільш отруйних у світі

"Виявивши змію, вона вийшла з кімнати, заткнула щілину під дверима рушником і зателефонувала мені", - розповів пан Голдсміт в бесіді з ВВС. На його думку, змія заповзла в будинок крізь відкриті двері.

Як розповів екстермінатор, ця змія належить до виду тигрових. Представники цього виду входять до родини аспідових і вважаються одними з найбільш отруйних змій в природі. Тигрова змія може виростати майже до трьох метрів в довжину.

Ці змії належить до рідкісних видів і перебувають під захистом австралійського уряду. Знайдену в ялинці змію випустили на волю.

20 із 25 найбільш отруйних у світі видів змій живуть в Австралії.

Як розповідає Баррі Голдсміт, він звик знаходити рептилій у найнесподіваніших місцях.

"Я знаходив їх у чоботях, в пральних машинах, в собачих будках, котячих туалетах, звичайних туалетах, кухонних шафах і на книжкових полицях", - розповів екстермінатор.

Новини на цю ж тему