Приватбанк відновив усі платежі фізосіб і підприємств - міністр фінансів

Приватбанк Копирайт изображения UNIAN

Націоналізований Приватбанк відновив усі платежі фізичних осіб - підприємців і юридичних осіб, повідомив міністр фінансів Олександр Данилюк у Facebook .

"Всі платежі, ініційовані вчора, буде виконано сьогодні. Для того, щоб здійснити оплату всіх податків і зборів й уникнути штрафів, сьогодні операційний день буде продовжено", - сказав міністр.

Раніше в Приватбанку повідомили, що всі операції з корпоративними рахунками відновлять, коли новий менеджмент банку приступить до виконання своїх обов'язків.

Кабмін на засіданні в неділю ухвалив рішення щодо переходу Приватбанку під контроль держави.

За словами голови НБУ Валерії Гонтарєвої та міністра фінансів Олександра Данилюка, приватні акціонери банку самі зверталися до уряду з такою пропозицією.

Голова правління Приватбанку Олександр Дубілет заявив, що пріоритетом головних акціонерів банку - Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова - є виконання зобов'язань банку перед клієнтами.

Він також нагадав, що рішення щодо зміни власника Приватбанку багато в чому зумовила інформаційна атака на банк. Проте, за його словами зараз не час з'ясовувати стосунки.

Також на цю тему

Новини на цю ж тему