Засіб для ванн "Глід" убив уже 58 росіян

алкоголь Копирайт изображения UNIAN

За останніми даними, в результаті отруєння сурогатним алкоголем в Іркутську загинули 58 людей.

Режим надзвичайного стану, запроваджений напередодні в місті, поширили на всю Іркутську область.

Люди отруїлися концентратом для ванн, в основі якої виявився не етиловий спирт, а отруйний метанол.

Останні дані про жертв масового отруєння повідомила "Інтерфаксу"прес-секретар регіонального мінохоронздоров'я Тетяна Лебедєва.

"Загальна кількість постраждалих становить 97 осіб. Загинули 58, з яких 34 померли в стаціонарах і 24 були доставлені в бюро судово-медичної експертизи ритуальними службами", - сказала пані Лебедєва.

Метанол, який опинився в складі "Глоду", дуже отруйний навіть у невеликих кількостях. Ще напередодні лікарі говорили про важкий стан госпіталізованих.

Масове отруєння зафіксували в неділю. Всі, хто отруївся, жили в одному мікрорайоні Іркутська.

На наступний день влада запровадила в місті режим надзвичайної ситуації і заборонили продавати нехарчові спиртовмісні засоби. У вівторок ці заходи поширили на всю область.

Слідчі ще напередодні затримали двох підприємців, яким належав підпільний цех. Там знайшли півсотні каністр із "Глодом". На упаковці флаконів, в які розливали засіб для ванн, було вказано, що в його склад входить етиловий спирт.

У вівторок Іркутський губернатор Сергій Левченко заявив, що владі вдалося знайти ще два цехи з виробництва спиртовмісної продукції, і там теж знайшли пляшки з "Глодом" і каністри з технічним спиртом.

Новини на цю ж тему