Десятки людей загинули через вибухи феєрверків у Мексиці

Ваш пристрій не підтримує відтворення мультимедійних файлів
Вибух великої потужності прогримів на найбільшому у Мехіко ярмарку феєрверків.

Щонайменше 29 людей загинуло через вибух на ярмарку феєрверків Сан-Пабліто у передмісті Мехіко. Ще десятки були поранені, повідомляє місцева влада.

На відео з місця подій видно, як сотні ракет розлітаються у всі боки від величезного полум'я.

13 дітей, які отримали опіки понад 90% поверхні тіла, були відправлені у США на лікування, повідомив губернатор штату Мехіко Ерувіель Авіла.

Копирайт изображения AP
Image caption Пожежа призвела до вибуху сотень феєрверків

Він також обіцяв покарати винних та надати допомогу тим, чиї будинки постраждали від вибуху.

Вибух стався на ярмарку в місті Тультепек, яке знаходиться за 32 км на північ від Мехіко. Сан-Пабліто - один з найбільших і знаменитих ярмарків феєрверків у Мексиці.

За словами глави екстрених служб Тультепека Ісідро Санчеса, ймовірною причиною вибуху стали порушення заходів безпеки на ринку.

Копирайт изображения Mexican Red Cross / Twitter
Image caption Рештки ярмарку

Під час вибуху на ярмарку було багато відвідувачів, які купували феєрверки до Різдва і Нового року.

Одна з відвідувачок ярмарку розповіла агентству Associated Press, що пожежа виникла раптово і стала швидко поширюватися. Натовп людей почав тікати від вогню і вибухів. За словами жінки, вона бачила багато поранених людей.

За даними агентства, більша частина прилавків і магазинів на ринку була знищена. Все навколо вкрито попелом і уламками. Були пошкоджені і будинки поруч з ярмарком.

Ринок Сан-Пабліто вже зазнавав значних руйнувань під час пожеж у вересні 2005 року. Тоді в результаті серії вибухів незадовго до Дня незалежності країни також постраждали десятки людей.На відео з місця подій видно, як сотні ракет розлітаються у всі боки від величезного полум'я.