Військові на передовій забезпечені “швидкими” - Полторак

Копирайт изображения Укрінформ
Image caption Втрати сил АТО на Світлодарській дузі стали найбільшими за останні місяці

Міністр оборони Степан Полторак заявив, що бійці АТО на передовій забезпечені спецтранспортом для евакуації поранених. Про це він розповів у п'ятницю під час години запитань до уряду.

"Я попросив би, щоб дані, які ми озвучуємо на всю країну, були перевірені і відповідали дійсності. На сьогодні особовий склад, який виконує бойові завдання у зоні проведення антитерористичної операції, виходячи із наших можливостей, забезпечений засобами евакуації", - цитує міністра УНІАН.

Він додав, що у 2016 році було укладено "контракт на 60 автомобілів і також планували 40 наступних" медичних машин для армії.

Водночас, словами Стапана Полторака, комісія Міноборони проведе аналіз ситуації з евакуацією поранених військових під час боїв на Світлодарській дузі.

Раніше через соцмережі було поширене відеозвернення харківського волонтера, який заявив про нестачу "швидких" для евакуації бійців з передової.

Відео викликало дискусії - частина користувачів підтримали волонтера, а інша частина наполягала, що медичного транспорту у зоні боїв є достатньо.

Новини на цю ж тему