Від суботи на Донбасі має початися “новорічне перемир’я”

Копирайт изображения Міноборони України
Image caption З 18 грудня на Донбасі сталося загострення - бої спалахнули на Світлодарській дузі

З 24 грудня на Сході України заплановане безстрокове перемир'я, повідомляє прес-центр АТО з посиланням на українських представників у Спільному центру з контролю та координації питань припинення вогню на Донбасі (СЦКК).

"21 грудня Тристороння контактна група у Мінську прийняла рішення про запровадження всеосяжного, стійкого, безстрокового припинення вогню напередодні новорічних свят, починаючи з 00.00 24 грудня 2016 року", - йдеться у повідомленні.

Дану інформацію підтверджують і ЗМІ сепаратистів з посиланням на "керівника делегації ДНР на Мінських переговорах" Дениса Пушиліна.

За дотриманням перемир'я СЦКК буде слідкувати разом зі Спеціальною моніторинговою місією ОБСЄ.

"Встановлено особливий оперативний зв'язок зі всіма керівниками моніторингових груп та керівництвом місії. Щоденно проводяться спільні тристоронні брифінги, на яких обговорюються всі критичні питання та визначаються шляхи їх вирішення", - додають у прес-центрі АТО.

За час перемир'я планується провести ремонт пошкоджених об'єктів інфраструктури.

Водночас, речник Міноборони з питань АТО Андрій Лисенко у п'ятницю повідомив, що за минулу добу через бої на Донбасі загинуло двоє українських бійців, ще трьох було поранено.

Новини на цю ж тему