США ввели санкції проти російських оборонних підприємств

Барак Обама Копирайт изображения AFP
Image caption Барак Обама закликав залишати чинними санкції проти Росії до виконання нею Мінських угод

США ввели санкції проти двох десятків російських компаній через аннексію Криму і конфлікту на сході України. Також повідомили про санкції щодо топ-менеджерів російського Темпбанку і міністрів сирійського уряду.

До списку компаній, які потрапили під санкції, сім дочірніх підприємств концерну "Алмаз-Антей", а також дочірні підприємства концерну "Радіоелектронні технології".

20 грудня мінфінансів США оголосило про розширення санкцій, які введуть проти Росії. До списку внесли сім фізичних осіб і кілька десятків організацій, а також два судна під російським прапором.

Ще один список стосується Сирії, в ньому фігурують заступники голови правління російського Темпбанку, а також члени його наглядової ради.

Крім того, туди внесли імена міністрів сирійського Кабміну: промисловості, комунікацій і технологій, інформації, фінансів, транспорту.

Темпбанк потрапив у санкційний список через надання матеріальної підтримки та послуг уряду Сирії.

Крім того, банк допомагав з угодами і надавав фінансові послуги сирійській державній нафтовій компанії SYTROL, яка перебуває під санкціями США і Євросоюзу, заявили в міністерстві.

У санкційному списку України щодо Росії, згідно із повідомленням на сайті президента України, 682 особи та 271 компанія.

Новини на цю ж тему