ФСБ не знайшла ознак теракту у катастрофі Ту-154

Пошуки уламків і загиблих тривають Копирайт изображения AFP
Image caption Пошуки уламків і загиблих тривають

Ознак, які вказують на можливість теракту на борту Ту-154, що розбився у Чорному морі, поки не отримали. Про це заявила ФСБ Росії.

У службі також зазначили, що літак не перевозив вантажів військового та подвійного призначення або піротехнічних засобів.

У ФСБ розповіли, що знайшли очевидців падіння літака, є також запис відеореєстратора.

ФСБ повідомила, що основні робочі версії катастрофи літака російського Міноборони такі - "потрапляння в двигун сторонніх предметів, неякісне пальне, що спричинило втрату потужності і відмову роботи двигунів, помилка пілотування, технічна несправність літака".

Під час дозаправки літаку подавали трап, на борт піднімалися один співробітник Прикордонної служби ФСБ Росії і один співробітник Сочинської митниці. З літака виходили командир екіпажу і бортінженер.

Прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков раніше також заявив, що версія про теракт розвитку не отримує. При цьому він додав, що "поки не отримує розвиток жодна з версій".

Міністр транспорту Росії Максим Соколов раніше заявив, що причиною катастрофи Ту-154 могли стати або технічна несправність, або помилка пілотування.

Що сталося з Ту-154 Міноборони

Ту-154 Міноборони Росії розбився рано вранці 25 грудня через кілька хвилин після зльоту з аеропорту Сочі. Літак впав у Чорне море приблизно за півтора кілометри від берега.

На борту були 92 людини. Серед них вісім військовослужбовців зі званнями від капітана до генерал-лейтенанта, двоє федеральних державних цивільних службовців, філантроп і громадський діяч Єлизавета Глінка, дев'ять співробітників російських телеканалів, 64 учасники ансамблю імені Александрова і вісім членів екіпажу.

У катастрофі ніхто не вижив.

Ту-154 виконував рейс з підмосковного Чкаловська до сірійського міста Латакії. У Сочі він здійснював посадку для дозаправки.

Новини на цю ж тему