МЗС: дружбі України та Ізраїлю нічого не загрожує

СБ ООН Копирайт изображения AFP
Image caption За резолюцію проголосували 14 членів РБ ООН, утримався лише представник США.

В МЗС України переконані, що "внутрішньополітична дискусія в Ізраїлі" не завадить дружнім українсько-ізраїльським відносинам.

"Наша держава протягом багатьох років займає послідовну та збалансовану позицію щодо ізраїльсько-палестинського конфлікту", - йдеться в повідомленні.

Також в МЗС повідомили, що Україна підтримує норми міжнародного права, оскільки на власному прикладі відчула, до яких трагічних наслідків призводить його порушення.

"Текст резолюції є збалансованим - вона закликає до вжиття необхідних для мирного врегулювання кроків як з боку ізраїльської, так і палестинської сторони: Ізраїль має припинити поселенську діяльність, а палестинські представники - вжити ефективних заходів боротьби з тероризмом", - вважають у МЗС.

Українські дипломати вважають, що "активна й емоційна внутрішньополітична дискусія в Ізраїлі" не завадить дружнім українсько-ізраїльським відносинам.

У п'ятницю ООН ухвалила резолюцію. Вона містить заклик "негайно і повністю припинити всю діяльність щодо поселень на окупованих палестинських територіях, зокрема в Східному Єрусалимі".

За документ, який підготував Єгипет, проголосували 14 членів РБ ООН, утримався лише представник США.

Серед країн, які проголосували за цю резолюцію, є і Україна.

Після цього прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху оголосив про скасування офіційного візиту свого українського колеги Володимира Гройсмана до Ізраїлю.

Новини на цю ж тему