Трамп розкритикував ООН: це клуб за інтересами

Трамп Копирайт изображения Getty Images

Обраний президент США Дональд Трамп назвав Організацію Об'єднаних Націй клубом, де люди збираються поговорити і добре провести час.

У своєму Twitter Трамп написав, що вважає ООН організацією з великим потенціалом, який практично не використовується. Обраний президент США додав, що його засмучує цей факт.

Раніше Трамп розкритикував прийняття в Радбезі ООН резолюції, яка засуджує будівництво ізраїльських поселень на Західному березі річки Йордан. Він закликав діючу адміністрацію США заблокувати прийняття документа.

Однак в підсумку представники США утрималися при голосуванні. Раніше США регулярно блокували подібні резолюції по Ізраїлю. В результаті за резолюцію проголосували 14 країн-членів Ради Безпеки ООН, і вона була прийнята. За неї голосувала і Україна.

Ухвалення резолюції розгнівало прем'єр-міністра Ізраїлю Біньяміна Нетаньяху. Він заявив, що його країна не збирається виконувати вимоги резолюції. Також він звинуватив у підтримці документа чинне політичне керівництво США.

У свою чергу Трамп, коментуючи прийняття резолюції, написав, що після 20 січня в ООН все буде інакше (на 20 січня призначено його інавгурацію). Раніше Трамп неодноразово виступав із заявами на підтримку Ізраїлю.

Новини на цю ж тему