Російський омбудсмен відвідала затриманих військових

Уповноважена Росії з прав людини Тетяна Москалькова і український омбудсмен Валерія Лутковська відвідала військових в СІЗО Миколаєва Копирайт изображения ombudsmanrf.org
Image caption Уповноважена Росії з прав людини Тетяна Москалькова і український омбудсмен Валерія Лутковська відвідала військових в СІЗО Миколаєва

Уповноважений Росії з прав людини Тетяна Москалькова відвідала в Миколаєві затриманих військових, яких в Україні підозрюють у держзраді і дезертирстві. З нею була українська колега Валерія Лутковська.

Військових з Криму Олександра Баранова та Максима Одинцова, які перейшли на бік Росії, затримали нещодавно на адмінмежі.

У Міноборони Росії заявляють, що військових викрали українські спецслужби. СБУ заперечує викрадення.

"Вони цілком в задовільному стані, обидва виглядають добре, охайно одягнені, немає почуття розгубленості, вони задоволені умовами, але найбільше їх, звичайно, хвилює пред'явлене обвинувачення, яке вони вважають незаконним, необґрунтованим і несправедливим", - сказала пані Москалькова.

Омбудсмен також розповіла, що військові просять про заміну адвокатів. Вони вважають себе громадянами Росії , каже омбудсмен.

За даними СБУ, у їхніх паспортах було написано місто Саки, Кримська область, Українська РСР.

Новини на цю ж тему