Вірменія заявила про загибель солдатів на кордоні з Азербайджаном

Конфлікт між Вірменією і Азербайджаном загострився навесні 2016 року Копирайт изображения Getty Images
Image caption Конфлікт між Вірменією і Азербайджаном загострився навесні 2016 року

Троє вірменських військових загинули внаслідок бойового зіткнення з азербайджанською армією. Про це повідомило у четвер Міноборони Вірменії.

"Вранці 29 грудня азербайджанські війська зробили спробу диверсійної вилазки на ділянці державного кордону, на південний схід від села Чинар Тавушської області Вірменії. Вірменські військовослужбовці вступили у бій", - написав у Facebook прес-секретар вірменського оборонного відомства Арцрун Ованнисян.

Міністерство оборони Вірменії повідомило про загибель старшого лейтенанта Шаварша Мелікяна, рядових Едгара Нараяна і Еріка Абовяна, а також про вбитих і поранених з азербайджанського боку.

За словами Арцруна Ованнисяна, зіткнення на кордоні тривають, вірменські збройні сили контролюють кордон.

Міністерство оборони Азербайджану не має відомостей про зіткнення на кордоні з Вірменією, заявив агентству ТАСС керівник прес-служби оборонного відомства Вагіф Даргяхли.

У 2016 році відносини між Вірменією та Азербайджаном загострилися. Навесні відбулися зіткнення у невизнаній Нагірно-Карабахської республіки. Це призвело до втрат десятків солдатів з обох сторін.

Конфлікт у Нагірному Карабасі почався в 1988 році, коли Нагірно-Карабахська автономна область, в якій живуть в основному вірмени, заявила про вихід з Азербайджанської РСР.

У 1994 році сторони підписали перемир'я, яке поклало кінець активним боям.

Новини на цю ж тему