Російському актору Яну Цапніку заборонили в’їзд в Україну

Копирайт изображения youtube.com
Image caption Кадр з фільму "НТВ" "Воєнний кореспондент", де Ян Цапнік зіграв роль командира сепаратистів "ДНР"

СБУ заборонила в'їзд в Україну російському актору Яну Цапніку, який зіграв командира сепаратистів у фільмі "Воєнний кореспондент". Про це повідомляє Нацрада з питань телебачення і радіомовлення.

"У зв'язку з численними зверненнями громадян до Національної ради про те, що передачу в новорічну ніч на телеканалі "Інтер" вестиме російський актор Ян Цапнік, котрий зіграв роль "ополченця армії ДНР" у пропагандистському фільмі каналу "НТВ" "Военный корреспондент", регуляторний орган 19 грудня звернувся до Служби безпеки України", - йдеться у повідомленні.

У Нацраді відзначають, що СБУ розглянула її звернення і винесла постанову про заборону на в'їзд до України для актора.

"СБУ поінформувала про це Міністерство культури України для внесення його до переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці України", - відзначають у Нацраді.

"Якщо Ян Цапнік дійсно бере участь у новорічному "вогнику" на "Інтері", сподіваюсь, що телеканал зверне увагу на інформацію від СБУ та своєчасно приведе свій ефір у відповідність", - написав у Facebook Юрій Артеменко, голова Нацради з питань телебачення і радіомовлення.

"Воєнний кореспондент" - фільм російського телеканалу "НТВ" про американського журналіста, який висвітлює конфлікту на Донбасі.

Ян Цапнік зіграв у стрічки роль командира сепаратистів самопроголошеної "ДНР", які воюють проти української армії.

Новини на цю ж тему