Сеута: прикордонники знайшли мігрантів у валізі і в сидінні авта

Африканський мігрант у валізі - фото іспанської поліції Копирайт изображения EPA
Image caption Це фото поширила іспанська поліція

Поліція в Іспанії затримала двох марокканців, які намагалися провезти до іспанського анклаву Сеута на півночі Африки трьох мігрантів: двох - захованих під панелями автомобіля, а ще одного - у валізі.

Чоловік і жінка, заховані в корпусі автівки, отримали першу медичну допомогу. Поліція припускає, що вони є вихідцями з Гвінеї.

В іншому подібному інциденті молодого африканця знайшли у жіночій валізі. Той інцидент стався 30 грудня. Чоловікові, як припускають, вихідцеві з Габона, довелося надавати невідкладну медичну допомогу.

Його намагалася провезти до анкалву Сеута 22-річна марокканка. Однак митники попросили жінку відкрити валізу для огляду.

Копирайт изображения EPA
Image caption Всередині автомобільної панелі прикордонники виявили людину (фото іспанської поліції)
Копирайт изображения EPA
Image caption А другий мігрант був захований ось тут, під заднім сидінням

Ці інциденти збіглися в часі з масовою спробою африканських мігрантів штурмувати загорожу на кордоні між іспанським анклавом і Марокко.

В неділю 50 марокканських і п'ятеро іспанських прикордонників були поранені, коли понад 1100 мігрантів спробували продертися крізь загорожу.

Ніхто не прорвався через лінію кордону. Двоє втікачів згодом потрапили до лікарні в Сеуті. Один прикордонних втратив око, повідомили урядовці.

9 грудня минулого року майже 400 африканських мігрантів здійснили подібну спробу штурмувати кордон.

Більшість мігрантів, яких перехоплює іспанська поліція, повертають до Марокко.

Новини на цю ж тему