Розслідування інциденту з Пашинським хочуть завершити до березня

Сергій Пашинський Копирайт изображения Getty Images

Прокуратура планує завершити розслідувати справу про застосування зброї депутатом Сергієм Пашинським до березня. Про це повідомив прокурор Київської області Дмитро Чибісов.

Він зазначив, що призначили низку експертиз: судово-медичну, трасологічну й балістичну.

Пан Чибісов також додав, що прокуратура вже допитала водія автомобіля й це зафіксували на відео. Проте будь-які подробиці він повідомити відмовився.

Прокурор зазначив, що справа, яку розслідують як хуліганство, можуть перекваліфікувати.

"Слідство може тривати до двох місяців по законодавству, але може бути продовжено. Водночас, ми сподіваємося, що необхідності в продовженні не буде, і ми зможемо в терміни провести об'єктивне розслідування", - заявив він.

31 грудня на Київщині стався інцидент між паном Пашинським і мешканцем Васильківщини, в результаті якого політик застосував вогнепальну зброю. Про це сам депутат повідомив у Facebook.

Депутат твердить, що суперечка виникла після того, як він зробив зауваження водієві мікроавтобуса, який залишив машину без сигнальних вогнів "посеред неосвітленої дороги у лісі". Сергій Пашинський каже, що той був у нетверезому стані і поводився агресивно, погрожував йому та дружині.

У поліції Київської області повідомили, що за фактом інциденту почали кримінальне провадження за статтею про хуліганство.

Також на цю тему

Новини на цю ж тему