ЦРУ обіцяє розповісти все про "російських хакерів"

Глава ЦРУ Джон Бреннан Копирайт изображения Getty Images
Image caption Джон Бреннан каже, що у доповіді "буде розглянуто, що робила Росія, як вона це робила і звідки ми це знаємо".

Голова ЦРУ Джон Бреннан в ефірі одного з американських телеканалів розповів про підготовку ЦРУ доповіді про імовірне втручання Росії в президентські вибори у США.

У вівторок презентацію доповіді відклали, і це викликало скептичну реакцію обраного президента Дональда Трампа.

В інтерв'ю, яке вийшло на телеканалі PBS під заголовком "Ті, хто сумнівається у втручанні Росії, мають дочекатися доповіді", пан Бреннан розповів, що звіт ЦРУ буде присвячений саме Росії та її активності в кіберпросторі під час останніх виборів президента США, на яких переміг Дональд Трамп.

У доповіді "буде розглянуто, що робила Росія, як вона це робила і звідки ми це знаємо", наголосив пан Бреннан.

Обраний президент США Дональд Трамп також прокоментував звіт, що готується.

"Доповідь "розвідки" про так звані "хакерські атаки Росії" відклали до п'ятниці. Напевно, потрібно більше часу, щоб завести справу. Дуже дивно!" - написав Трамп у Twitter.

Американські спецслужби звинувачують Росію в кібершпигунстві, зокрема у зламі серверів комітету Демократичної партії. Кремль послідовно заперечує цю версію і вимагає пред'явити докази.

У жовтні спецслужби США офіційно звинуватили Росію в кібератаках на американські політичні структури.

Наприкінці грудня США вислали з країни 35 російських дипломатів і запровадили проти Росії нові санкції. Влада заявила, що це - відповідь на російські кібератаки.

Також на цю тему

Новини на цю ж тему