Туреччина каже, що встановила особу нападника на клуб у Стамбулі

Фото Копирайт изображения Getty Images
Image caption Нападник почав стріляти по відвідувачах нічного клубу в Стамбулі у ніч на 1 січня, вбивши 39 людей і поранивши близько 70-ти.

Влада Туреччини заявила, що змогла встановити людину, яка вбила у новорічну ніч майже 40 людей у нічному клубі Стамбула.

За словами міністра закордонних справ Туреччини Мехмета Чавушоглу, правоохоронні органи вже знають, хто вчинив злочин. Водночас жодної конкретної інформації про нападника міністр не надав.

Поки що затримати підозрюваного не вдалося. За підозрою в причетності до нападу затримали приблизно 20 людей, але стрілка серед них не виявилося.

Нападник почав стріляти по відвідувачах нічного клубу в Стамбулі у ніч на 1 січня, вбивши 39 людей і поранивши близько 70-ти.

За повідомленнями з місця події, чоловік використав понад сотню патронів, стріляв без розбору по відвідувачах клубу і добивав поранених.

Відповідальність за напад взяло на себе угруповання "Ісламська держава". Раніше воно також заявляло, що стоїть за іншими нападами на жителів Туреччини.